Biegniemy z „Bałtykiem”

W Nocnym Biegu Świętojańskim z PKO Bankiem Polskim pobiegnie z nami Fabryka Czekolady Bałtyk. W biurze zawodów, na stoisku firmy, czekają na Was słodkie i energetyczne degustacje, a w pakietach startowych czekoladowe niespodzianki!

Fabryka Czekolady Bałtyk jest w gronie sponsorów cyklu PKO Grand Prix Gdyni już od dwóch edycji. Na Nocny Bieg Świętojański firma przygotuje swoje stoisko w biurze zawodów, na którym będziecie mogli wyposażyć się zarówno w batony energetyczne i czekolady proteinowe „Bossman”, „Orzechy Bałtyckie”, karmelki „Dulio” z magnezem i witaminami, a także czekolady gorzkie i oczywiście kultowe „Malajskie – czyli słynne czekolady mleczne z wiórkami kokosowymi. Będą także degustacje!

Stoisko będzie czynne w godzinach otwarcia biura zawodów w:

  • czwartek, 27 czerwca od 15.00 do 20.00,
  • piątek, 28 czerwca od godziny 18.00 do zakończenia zawodów

W pakietach startowych na uczestników biegu czekają czekoladowe niespodzianki. Dla pierwszych 1200 osób przygotowaliśmy kultową czekoladę mleczną z wiórkami kokosowymi – czyli słynną „Malajską”, a pozostali wzmocnią się karmelkami nadziewanymi czekoladą z dodatkiem magnezu, czyli „Dulio Choco Feel”. „Bałtyk” jest bardzo dobrze znany w środowisku biegowym ponieważ produkuje wiele produktów dla osób aktywnie spędzających czas, w tym oczywiście dla biegaczy. Batony energetyczne „Bossman” składające się z naturalnych składników dodają sił i energii. Czekolady proteinowe „Bossman” tworzone na bazie gorzkiej czekolady (bez dodatku cukru) i wzbogacone białkiem pomagają w regeneracji zmęczonych mięśni. Karmelki „Dulio Vita” dostarczają witamin A, C i E wzmacniających odporność organizmu, a karmelki „Dulio Choco Feel” dostarczają magnezu. Szczególne miejsce w sercach, a dokładniej mówiąc w żołądkach biegaczy zajmują „Orzechy Bałtyckie”, które pomagają szybko i ze smakiem uzupełnić spalane kalorie. Pamiętajcie, że jeśli nie zdążycie na stoisko „Bałtyku”, to możecie także skorzystać z oferty sklepu internetowego na  bossman.zpcbaltyk.pl.

Zachęcamy do rejestracji lub kibicowania! Biegnij, ciesz się, zwyciężaj!

Program minutowy Nocnego Biegu Świętojańskiego 2019 z PKO Bankiem Polskim:

27 czerwca (czwartek)
15:00-20:00 Odbiór pakietów startowych.

28 czerwca (piątek)
18:00-21:30 Odbiór pakietów startowych Nordic Walking;
18:00-23:30 Odbiór pakietów startowych biegu głównego;
22:00 Start Marszu Nordic Walking;
23:30 Ceremonia dekoracji Marszu Nordic Walking;
23:59 Start Biegu Głównego na 10 km.

29 czerwca (sobota)
2:00 Ceremonia dekoracji Biegu Głównego na 10 km.