Najważniejsze informacje przed startem Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia trzeciego biegu cyklu Grand Prix Gdyni – Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim. Oto najważniejsze informacje dla wszystkich uczestników, którzy staną na linii startu 28 i 29 czerwca:

MIASTECZKO ZAWODÓW

ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH

27 czerwca (czwartek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Gier (ul. Olimpijska 5/9) w godzinach 15:00–20:00,

28 czerwca (piątek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Gier (ul. Olimpijska 5/9) w godzinach 18:00–23:30 oraz pakietów startowych do marszu Nordic Walking możliwy będzie w godzinach 18:00–21:30.

Aby odebrać pakiet startowy, należy okazać kartę startową, znajdującą się w profilu zawodnika – karta może zostać wydrukowana lub okazana na urządzeniach mobilnych. Pakiet startowy nie musi być odbierany osobiście, wystarczy okazać kartę startową zawodnika.

ZAKUP PAKIETU W BIURZE ZAWODÓW

Istnieje możliwość zakupu pakietów startowych 27 oraz 28 czerwca w godzinach pracy Biura Zawodów, jeżeli będą jeszcze dostępne. Przypominamy, że w biurze zawodów obowiązuje płatność wyłącznie gotówką.

Bieg Główny liczba pakietów startowych: 150 sztuk cena: 100 zł.

Marsz Nordic Walking liczba pakietów start.: 100 sztuk cena: 50 zł.

PARKING

Zalecamy transport pociągami SKM do stacji Gdynia Redłowo oraz pociągami PKM do stacji Gdynia Stadion.

Zachęcamy również do korzystania z parkingu znajdującego się: między Gdynia Areną a Centrum Handlowym Riviera (wjazd i wjazd od ul. Kieleckiej do godziny 23:00, następnie po godzinie 2:00).

Wyjazd ulicą Wileńską i Olimpijską (za Gdynia Arena i NSR) w kierunku ul. Małokackiej możliwy będzie już od godziny 1:00.

Parking rowerowy będzie znajdował się przy wejściu do Hali Gier GCS.

ZMIANY W RUCHU 

W terminie z 28.06.2019 r. na 29.06.2019 r. zachodzi konieczność zamknięcia następujących ulic: Olimpijskiej, Sportowej od Wileńskiej do ronda przy Saniporze, Wileńskiej oraz ulicy Kazimierza Górskiego od zjazdu na Drogę Gdyńską do Sportowej, w godzinach 18:30 – 04:00,

W terminie 28.06.2019 r. zachodzi konieczność zamknięcia Małokackiej od ul. Konwaliowej do ul. Olimpijskiej w godzinach 21:30 – 23:00,

W terminie z 28.06.2019 r. na 29.06.2019 r. zachodzi konieczność zamknięcia następujących ulic: Kazimierza Górskiego, Śląskiej do Kieleckiej, Kieleckiej, Rolniczej, Małokackiej, Stryjskiej do Alei Zwycięstwa, Alei Zwycięstwa od Stryjskiej do Świętojańskiej, Świętojańskiej do Jana Kilińskiego, Jana Kilińskiego, Władysława IV do Śląskiej, Śląskiej do Drogi Gdyńskiej, Drogi Gdyńskiej do Kazimierza Górskiego w godzinach 23:00 – 02:30.

DEPOZYT


Depozyt i przebieralnie znajdować się będą przy Hali Lekkoatletycznej GCS. Do depozytu będzie można oddać bagaż jedynie w worku dostarczonym przez Organizatora, przy odbiorze numeru startowego (bagaże luzem, bez worków, nie będą przyjmowane).

NAPOJE

Punkt z wodą będzie znajdował się między 4. i 5. kilometrem, a także za linią mety. Dodatkowo, w miasteczku zawodów funkcjonować będzie „Strefa Zero” z darmowymi piwami bezalkoholowymi.

HARMONOGRAM NOCNEGO BIEGU ŚWIĘTOJAŃSKIEGO Z PKO BANKIEM POLSKIM:

28 czerwca (piątek):
22:00  Start Marszu Nordic Walking
23:30  Ceremonia dekoracji Marszu Nordic Walking
23:59 Start Biegu Głównego na 10 km

29 czerwca (sobota):
2:00 Ceremonia dekoracji Biegu Głównego na 10 km

TRASA NOCNEGO BIEGU ŚWIĘTOJAŃSKIEGO Z PKO BANKIEM POLSKIM:

START:  Kazimierza Górskiego na wysokości Narodowego Stadionu Rugby – Kazimierza Górskiego – Śląska – Kielecka – Rolnicza – Małokacka – Stryjska – Aleja Zwycięstwa – Świętojańska – Jana Kilińskiego – Władysława IV – Śląska – Droga Gdyńska –  Kazimierza Górskiego – META: Kazimierza Górskiego na wysokości Narodowego Stadionu Rugby.

STREFY CZASOWE

Poznaj swojego pacemakera!
Sprawdź kto będzie prowadził twoją strefę czasową. Dowiedz się więcej!

*****

MEDALE I NAGRODY

Każdy uczestnik zawodów po zakończeniu rywalizacji otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Zgodnie z hasłem tegorocznej edycji „Biegnij, ciesz się, zwyciężaj” stawiamy na życie w ruchu, dlatego motywem przewodnim tegorocznej kolekcji medalowej są maszyny i pojazdy obecne w życiu gdynian oraz nierozerwalnie kojarzące się z miastem z morza i marzeń. Po Nocnym Biegu Świętojańskim z PKO Bankiem Polskim uczestnicy otrzymają trofeum przedstawiające parowóz PT47-65.

BIEGNIEMY DLA ARTURA

Podczas Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim osoby zainteresowane mogą włączyć się do charytatywnej akcji biegowej na rzecz Artura. Biegacze mogą przyczepić na koszulkę identyfikator akcji – kartkę z napisem „biegnę dla Artura”, a Fundacja PKO Banku Polskiego ich zaangażowanie przeliczy na darowiznę.

12-letni Artur urodził się z wrodzoną wadą kości udowej prawej (jego prawa noga była znacznie krótsza od lewej).
– Artur jest już po dwóch operacjach, a w najbliższym czasie czeka go kolejna – wydłużania kości. Dzięki temu będzie mógł, w miarę normalnie i aktywnie, żyć. Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w pomoc – mówi mama chłopca, Ewa Sasinowska.

Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Artura” będzie można odbierać w biurze zawodów 27 i 28 czerwca w czasie jego pracy.

INFOLINIA DLA BIEGACZY

Podobnie jak przy okazji wcześniejszych zawodów z cyklu PKO Grand Prix Gdyni, tak i teraz, uruchomiliśmy dla Was specjalną infolinię, dzięki której będziecie mogli porozmawiać z naszym konsultantem i uzyskać odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Numer: 785 174 758 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Listę najczęściej zadawanych pytań znajdziecie tradycyjnie na naszej stronie w zakładce FAQ.

*****

Bezpłatne badania w COMS
Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej przygotował specjalną ofertę dla uczestników Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim. W czwartek, 27 czerwca, w godzinach od 16:30 do 20:00 w placówce przy ul. Olimpijskiej 5/9 będzie można wykonać darmowe badania. Dowiedz się więcej!

Biegniemy z „Bałtykiem”
Fabryka Czekolady Bałtyk zaprasza na swoje stoisko w biurze zawodów! Czekają na Was słodkie i energetyczne degustacje, a w pakietach startowych czekoladowe niespodzianki! Dowiedz się więcej!

Skoda tankuje do pełna!
Skoda Plichta wraz z partnerem konkursu 4F zapraszają do wzięcia udziału w zabawie, w której do wygrania są nagrody bardziej niż atrakcyjne. Zadaniem uczestników jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: „Jakie korzyści w życiu codziennym daje Twoja pasja?”  Dowiedz się więcej!

Powodzenia! Biegnij, ciesz się, zwyciężaj!

Pobierz wszystko