Uwaga, trzeba przyspieszyć! Skrócony termin zgłoszeń do konkursu TCS NYC Marathon 2017 z New Balance

Nocny Bieg Swietojanski z PKO Bankiem Polskim (10.06.2017) 30Nie do końca sierpnia, a tylko do najbliższego poniedziałku, a więc 21 sierpnia, do godziny 9:00 czekamy na zgłoszenia do konkursu TCS New York City Marathon 2017 z New Balance. Zmiana terminu spowodowana jest niezależnymi od GCS wymaganiami organizatora nowojorskiego maratonu. Prosimy zapoznać się z nowym regulaminem.

W 47. edycji TCS New York City Marathon, która odbędzie się 5 listopada 2017 roku, będzie miał szansę wystartować jeden z uczestników PKO Grand Prix Gdyni 2017. Pierwotnie termin zgłoszeń do konkursu TCS New York City Marathon 2017 z New Balance upływał wraz z końcem sierpnia, jednak wymagania podyktowane przez organizatora nowojorskiego maratonu sprawiły, iż wszystkich uczestników musimy poznać już 21 sierpnia. W związku z tym wszystkich zainteresowanych prosimy o przyspieszenie!

Zadanie pozostaje bez zmian: wystarczy mieć na swoim koncie start w przynajmniej jednym z tegorocznych biegów głównych cyklu i uzasadnić, dlaczego właśnie Ty powinieneś pobiec w Nowym Jorku. Uzasadnienie powinno zawrzeć się w trzech zdaniach (do 500 znaków ze spacjami) i zostać wysłane do poniedziałku 21 sierpnia, do godz. 09:00. Formularz konkursowy dostępny jest w Profilu Zawodnika.

Nagrodą będzie nie tylko numer startowy nowojorskiego maratonu, ale również bilet lotniczy i zakwaterowanie. Laureat zostanie wyłoniony przez pięcioosobową komisję konkursową. Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ.

***

Nowojorski maraton to prawdziwy fenomen, przyciągający tysiące biegaczy z całego świata. Wielu z nich marzy, by 42,195 km przynajmniej raz pokonać właśnie w tym mieście. Nie jest to zadanie łatwe, ponieważ oprócz wytrzymałości, trzeba mieć sporo szczęścia – chętnych jest o wiele więcej niż miejsc na liście startowej.

Organizatorem konkursu TCS New York City Marathon 2017 jest Gdyńskie Centrum Sportu, zaś fundatorem nagrody New Balance, który w tym roku został partnerem sportowym PKO Grand Prix Gdyni. Współpraca ta wiążę się z wymiernymi korzyściami dla uczestników cyklu. Amerykańska firma zaprojektowała unikatową koszulkę dedykowaną gdyńskim zawodom. Jest ona dostępna w atrakcyjnej cenie 59 zł na nbsklep.pl. Ponadto uczestnicy cyklu, którzy zarejestrowali się na wszystkie cztery biegi, mogą korzystać z rabatu 50% na asortyment z New Balance z linii SPORT.