Tańsze zapisy tylko do poniedziałku

Powiedzenie „śpiesz się powoli” w tym wypadku należy włożyć między bajki. Zapisy internetowe do Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim są już na ostatniej prostej i przygotowują się do finiszu. To świetny moment, aby dołączyć do imprezy otwierającej największy cykl biegowy na Pomorzu. Tylko do poniedziałku (4 lutego) osoby posiadające Kartę Mieszkańca za występ zapłacą symboliczną „złotówkę”.

Do premierowej odsłony tegorocznej edycji Grand Prix Gdyni zostało już niewiele czasu. Osoby, które już skorzystały z elektronicznej formy zapisów i opłaciły swój udział mogą spokojnie szlifować formę i czekać na pierwszy wystrzał startera. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że jest to najlepsza opcja, dlatego, nie alarmujemy, a przypominamy. Nieuchronny koniec tańszych zapisów na www.grandprixgdyni nastąpi 4 lutego o godzinie 23:59.

Tradycyjnie, aby wziąć udział w marszu głównym nordic walking należy liczyć się z wydatkiem rzędu 20 zł. Start w biegu głównym kosztuje 30 zł. Jednak czym byłyby urodziny bez niespodzianki!

Jak już wcześniej informowaliśmy, posiadaczy Karty Mieszkańca potraktujemy jak… młodzieżowców i za występ w Biegu Urodzinowym z PKO Bankiem Polskim zapłacą jedynie „złotówkę”. Co jednak ważne, aby skorzystać z promocji karta musi być aktywna, a więc odebrana z jednego z 25 punktów dystrybucji zlokalizowanych na terenie całego miasta. Mowa o m. in.: InfoBoxie, Centrum Aktywności Seniora, Informacji Turystycznej czy każdej Rady Dzielnicy.

Aby  otrzymać Kartę Mieszkańca należy spełnić jeden z podanych warunków: być zameldowanym w Gdyni, rozliczać tu podatek dochodowy, opłacać podatek gruntowy lub media (prąd, gaz, woda). Dokument wydawany jest bezpłatnie i jest ważny przez trzy lata. Na długiej liście profitów znajdują się także m. in.: darmowa wejściówka na jeden mecz koszykarzy oraz piłkarzy nożnych Arki Gdynia w sezonie, bezpłatny bilet do Muzeum Emigracji, Gdyńskiego Centrum Kultury, Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicz oraz Gdyńskiego Centrum Filmowego czy zniżki obejmuje lokale gastronomiczne, kluby muzyczne czy chociażby szkoły językowe i hotele.