#StartujzBossManem

Batony energetyczne „BossMan” dodadzą mocy uczestnikom Biegu Europejskiego w Gdyni. Spotkacie je zarówno na stoisku „Bałtyku” w biurze zawodów jak i na trasie biegu głównego.

Fabryka Czekolady „Bałtyk” jest w gronie sponsorów cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Na Bieg Europejski z PKO Bankiem Poslkim „Bałtyk” przygotował swoje stoisko w biurze zawodów, na którym będziecie mogli wyposażyć się zarówno w energetyczne batony „BossMan” jak i w inne produkty „Bałtyku” w tym między innymi czekolady, cukierki z witaminami czy „Orzechy Bałtyckie”. Oczywiście będą degustacje! Czeka na Was np. kultowa czekolada „Malajska”, czyli słynna mleczna czekolada z wiórkami kokosowymi. Stoisko będzie czynne w godzinach otwarcia biura zawodów.

Na trasie biegu głównego będziecie mogli posilić się batonami energetycznymi „BossMan” oraz galaretką w czekoladzie „Fantazja”. Ponadto „Bałtyk” wyposażył najmłodszych uczestników Biegu Europejskiego w cukierki Dulio z witaminami A, C i E zwiększającymi odporność. Dla uczestników biegu „Bałtyk” oferuje także darmową wysyłkę batonów „BossMan” przy zakupach w sklepie internetowym www.bossman.zpcbaltyk.pl (do 26 maja 2018)

Bałtyk” to najsłynniejsza na Pomorzu fabryka czekolady, której tradycje sięgają roku 1923. W tym roku obchodzi 95. jubileusz swoich słodkich tradycji. Z tej okazji w Biegu Europejskim dwoje zawodników pobiegnie ze specjalnymi numerami startowymi – 1923 (rok założenia firmy) oraz 95 (jubileusz).

Od roku „Bałtyk” znany jest także z produkcji batonów energetycznych „BossMan” przeznaczonych dla osób aktywnych, w tym m.in. dla biegaczy. Są one oparte na naturalnych, energetycznych i prozdrowotnych składnikach, bez dodatku cukru. Po batony „BossMan” sięgali już uczestnicy maratonów, ultramaratonów, triathlonów, biegów przełajowych i na orientację, żeglarze, podróżnicy, a nawet naukowcy podczas wyprawy polarnej na Spitsbergen. Hasło opatrzone hasztagiem #StartujzBossManem staje się coraz bardziej popularne w środowisku biegowym.