#StartujzBossManem po czekoladę z „Bałtyku”, czyli #BiegaczeMająLepiej

Fabryka Czekolady „Bałtyk” zaprasza wszystkich uczestników Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim 2018 do swojego sklepu firmowego w Gdyni. Za okazaniem numeru startowego i przy zakupie za kwotę nie mniejszą niż 15 zł każdy uczestnik biegu otrzyma kubek gorącej czekolady za 1 grosz!  

Promocja jest ważna od 16.02.2018 do 04.03.2018  roku w sklepie firmowym „Bałtyk – Fabryka Czekolady” w Gdyni. Znajdziecie go w Centrum Handlowym „Batory”, na parterze, tuż przy wejściu od strony parkingu, czyli od. ul. Batorego. Co istotne, do przygotowania gorącej Finezji do picia wykorzystujemy wyłącznie mleko i tabliczki czekolady prosto z naszej fabryki.

REGULAMIN:

  1. Niniejszy Regulamin określa zasady akcji promocyjnej  #StartujzBossManem po czekoladę z „Bałtyku” obowiązującej w sklepie firmowym ZPC BAŁTYK w Gdyni (CH „Batory”) zwanej dalej „Akcją”.
  2. Akcja obowiązuje od od 16.02.2018 do 04.03.2018.
  3. W ramach Akcji każdy posiadacz oryginalnego numeru startowego PKO Grand Prix Gdyni – Bieg Urodzinowy 2018 ma prawo do zakupu gorącej czekolady w sklepie firmowym „Bałtyku” w Gdyni w specjalnej cenie w wysokości 1 grosza.
  4. Akcja promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie przy dokonaniu zakupu w sklepie firmowym „Bałtyk – Fabryka Czekolady” na kwotę nie mniejszą niż 15 zł.
  5. Osoba chcąca skorzystać z oferty powinna przed złożeniem zamówienia ustnie poinformować ekspedientkę o chęci skorzystania z promocji i okazać numer startowy.
  6. W trakcie trwania Akcji jedna osoba może tylko jeden raz skorzystać z promocyjnej zniżki.
  7. Akcja promocyjna #StartujzBossManem po czekoladę z „Bałtyku” nie może być łączona z innymi promocjami.