#StartujzBossManem

Batony energetyczne „BossMan” dodadzą mocy uczestnikom Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim. Spotkacie je zarówno na stoisku „Bałtyku” w biurze zawodów jak i na trasie biegu głównego na 10 km – między 3. a 4. kilometrem.

„Bałtyk” jest w gronie sponsorów cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Na Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim, dlatego fabryka czekolady przygotuje swoje stoisko w biurze zawodów, na którym będziecie mogli wyposażyć się zarówno w energetyczne batony „BossMan” jak i w inne produkty „Bałtyku” w tym między innymi czekolady, cukierki z witaminami czy „Orzechy Bałtyckie”. Oczywiście będą degustacje! Stoisko będzie czynne w godzinach otwarcia biura zawodów.

Na trasie biegu głównego będziecie mogli posilić się batonami energetycznymi „BossMan”. Ponadto „Bałtyk” wyposażył uczestników biegu w cukierki Dulio Tropico w smakach tropikalnych. Dla uczestników biegu „Bałtyk” oferuje także darmową wysyłkę batonów „BossMan” przy zakupach w sklepie internetowym www.bossman.zpcbaltyk.pl (do końca lipca 2018).

Bałtyk” to najsłynniejsza na Pomorzu fabryka czekolady, której tradycje sięgają roku 1923. W tym roku obchodzi 95. jubileusz swoich tradycji.

„Bałtyk” znany jest także z produkcji batonów energetycznych „BossMan” przeznaczonych dla osób aktywnych, w tym m.in. dla biegaczy. Są one oparte na naturalnych, energetycznych i prozdrowotnych składnikach, bez dodatku cukru. Po batony „BossMan” sięgali już uczestnicy maratonów, ultramaratonów, triathlonów, biegów przełajowych i na orientację, żeglarze, podróżnicy, a nawet naukowcy podczas wyprawy polarnej na Spitsbergen. Hasło opatrzone hasztagiem #StartujzBossManem staje się coraz bardziej popularne w środowisku biegowym.