Słodkie niespodzianki od „Bałtyku”

Jeden ze sponsorów PKO Grand Prix Gdyni przygotował dla uczestników coś specjalnego! Biegacze, którzy 11 listopada zameldują się na starcie będą mogli skorzystać z promocji w sklepie internetowym fabryki czekolady „Bałtyk”. 

Aby uzyskać darmową wysyłkę należy w czasie składania zamówienia na bossman.zpcbaltyk.pl wpisać kod: gpxgdyni. Taki zabieg pozwoli zaoszczędzić 9 zł, czyli pełen koszt wysyłki.

Co więcej, na Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim fabryka czekolady przygotuje stoisko w biurze zawodów, na którym chętni będą mogli wyposażyć się zarówno w  nowe, proteinowe czekolady jak i w inne produkty „Bałtyku” w tym między innymi: batony energetyczne, cukierki z witaminami czy „Orzechy Bałtyckie”. Stoisko będzie czynne w godzinach otwarcia biura.

Jak zawsze produktami „Bałtyku” będzie można posilić się również w czasie biegu. Punkt regeneracyjny znajdować się będzie między trzecim a czwartym kilometrem. Natomiast po wysiłku, na największych miłośników słodkości, w biurze zawodów czekać będzie pyszna gorąca czekolada.

Bałtyk” to najsłynniejsza na Pomorzu fabryka czekolady, której tradycje sięgają roku 1923. W tym roku obchodzi 95. jubileusz swoich tradycji. Firma znana jest m.in. z produkcji batonów energetycznych „BossMan” przeznaczonych dla osób aktywnych, w tym m.in. dla biegaczy. Są one oparte na naturalnych, energetycznych i prozdrowotnych składnikach, bez dodatku cukru. Po batony „BossMan” sięgali już uczestnicy maratonów, ultramaratonów, triathlonów, biegów przełajowych i na orientację, żeglarze, podróżnicy, a nawet naukowcy podczas wyprawy polarnej na Spitsbergen. Hasło opatrzone hasztagiem #StartujzBossManem staje się coraz bardziej popularne w środowisku biegowym.