Skoda tankuje do pełna. Konkurs!

Skoda Plichta wraz z partnerem konkursu 4F zapraszają do wzięcia udziału w zabawie, w której do wygrania są nagrody bardziej niż atrakcyjne. Zadaniem uczestników jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: „Jakie korzyści w życiu codziennym daje Twoja pasja?” 

Zwycięzca otrzyma zatankowaną pod korek Skodę na weekend oraz walizkę na kółkach 4F. Z kolei aż 30 osób wygra udział w specjalnym, 60-minutowym treningu z Marcinem Chabowskim, a więc jednym z najlepszych biegaczy długodystansowych w kraju. Zajęcia zaplanowano na 13 lipca na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni.

Aby wziąć udział w konkursie należy „kliknąć” w konkursowy baner:

podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu i adres email, zaakceptować regulamin oraz, oczywiście, udzielić odpowiedzi na konkursowe pytanie. Ponadto, uczestnicy zabawy muszą polubić stronę Skoda Plichta na facebooku, a także udostępnić post konkursowy.

Partner PKO Grand Prix Gdyni napędza dobrą formę, przez sponsoring cyklu imprez biegowych w mieście z morza i marzeń, a również przez emisje cyklu video z poradami Marcina Chabowskiego:

Rozstrzygnięcie konkursu 10 lipca na facebooku Skoda Plichta.