Serwis Haller sponsorem nagrody głównej PKO Grand Prix Gdyni

SH GPX Zosia Hordynska4Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller został  sponsorem nagrody głównej PKO Grand Prix Gdyni.

Obok dotychczasowych działań firmy Serwis Haller promujących wydarzenia sportowe, takie jak: pomorski cykl turniejów squasha, wspieranie uczestników Drużynowych Mistrzostw Polski w squashu czy polskiej olimpijki i mistrzyni świata w windsurfingu Gosi Białeckiej, najstarszy dealer Opla zaangażował się w jedną z największych imprez sportowych w Polsce, zrzeszającą co roku ponad dwadzieścia tysięcy osób.
– Serwis Haller od wielu lat wspiera wszelkie aktywności sportowe, ale po raz pierwszy w 40-letniej historii firmy fundujemy nagrodę główną w postaci nowego Opla i to w specjalnej, dedykowanej gdyńskiemu Grand Prix konfiguracji – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Nagrodą Główną w PKO Grand Prix Gdyni będzie Opel ADAM #YOURSELF, który niedawno miał swoją polską premierę. W plebiscycie sponsorowanym przez Serwis Haller, będą mogły wziąć udział wszystkie osoby sklasyfikowane w Grand Prix, czyli te, które ukończą co najmniej trzy biegi główne.

Największy trójmiejski dealer Opla od zawsze blisko związany jest z Gdynią, gdyż to właśnie w tym mieście, ponad 40 lat temu, Serwis Haller uruchomił swój pierwszy serwis. I to także w Gdyni w ostatnich tygodniach oddano zmodernizowany, dedykowany jedynie marce Opel obiekt.
– Z przyjemnością obserwujemy rozwój gdyńskiej imprezy, zwłaszcza że aktywizuje ona sportowo całe rodziny. PKO Grand Prix Gdyni to obok wyścigu głównego także Biegi Młodzieżowe, Bieg Malucha, czy Nordic Walking które są idealną okazją do zdrowego, rodzinnego wypoczynku i to właśnie takim inicjatywom gorąco kibicujemy – skomentował Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

O Serwis Haller
Serwis Haller to najstarszy Dealer Opla w Polsce. Firma rozpoczęła swoją działalność blisko 40 lat temu, w 1976 roku, a już w 1978 roku otrzymała pierwszą w Polsce autoryzację Adam Opel AG.

W 1983 roku powstała nowa, większa siedziba w Gdyni przy ulicy Narutowicza, a jej rozbudowa w 1989 roku i kolejne inwestycje zaowocowały podpisaniem w 1991 roku przez Serwis Haller pierwszej w Polsce umowy dealerskiej z General Motors Poland.

Obecnie Serwis Haller to Dystrybutor i/lub Autoryzowany Serwis marek Opel (1978), Chevrolet (2004), Cadillac i Corvette (2006). Serwis Haller również aktywnie działa w sprzedaży samochodów używanych, będąc pierwszym w Polsce Północnej partnerem programu Opel Gwarantowane Samochody Używane.

W 2005 firma otrzymała prestiżową nagrodę Dystrybutora Roku, przyznawaną przez General Motors od 1999 roku. W 2006 roku odznaczona prestiżowym tytułem Dystrybutora Leaders Clubu, zajmując pierwsze miejsce w rankingu Partnerów GMAC Banku.

W 2010 roku Serwis Haller rozszerzył obszar działalności poprzez akwizycję punktu dealerskiego w Elblągu. W 2015 roku zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim badaniu salonów samochodowych wszystkich marek przeprowadzonym przez tygodnik Auto Świat.

Serwis Haller posiada trzy siedziby – w Gdańsku, Gdyni i Elblągu.

W 2016 roku Serwis Haller otworzył zmodernizowany obiekt w Gdyni, w całości poświęcony marce Opel w kategorii salonu i serwisu, oraz z wieloma udogodnieniami dla obecnych i przyszłych Klientów.

Więcej informacji na tematy zawarte w informacji prasowej można znaleźć na stronie internetowej: serwishaller.pl.SH GPX Zosia Hordynska4