Promocyjne pakiety w Centrum Riviera!

Od zamknięcia rejestracji internetowej otwarta została 2 faza sprzedaży pakietów startowych na Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim w największej galerii handlowej na Pomorzu – Centrum Riviera. Kończy się ona 14 lutego, a do tego czasu na biegaczy czekają dwie ciekawe promocje!

W naszym punkcie przy fontannie dostępne są pakiety na bieg główny oraz na marsz nordic walking. Ważna zasada: w Centrum Riviera można zakupić pakiet i od razu zabrać go do domu, nie można natomiast odebrać pakietu zamówionego drogą elektroniczną.

UWAGA! W dniu 14 lutego płatność na stoisku możliwa jest tylko gotówką.

 

Z kartą mieszkańca wciąż za 1 zł!

Gdynia świętuje swoje urodziny hucznie. Dlatego też urodzinowy prezent w postaci startu w zawodach za symboliczne 1 zł obowiązywać będzie także podczas stacjonarnych zakupów pakietów na Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim w Centrum Riviera. Oznacza to, że posiadając aktywną kartę mieszkańca, nie trzeba płacić pełnej kwoty, która wynosi obecnie 60 zł dla biegaczy głównych zawodów oraz 40 zł dla uczestników marszu nordic walking. Promocja obowiązuje w dniach od 8 do 14 lutego.

Z okazji Walentynek 2 pakiety w cenie 1 dla par

Miłość do biegania połącz z miłością do drugiej osoby! Podobnie, jak w ubiegłym roku, tak i teraz z okazji Walentynek 2019 przygotowaliśmy gorącą promocję dla zakochanych. Zasada jest prosta jak banalny komplement – odwiedź stoisko PKO Grand Prix Gdyni, a dwa pakiety otrzymasz w cenie jednego. Biegowy prezent dla ukochanej osoby przygotować można wcześniej! Promocja obowiązuje w dniach od 12 do 14 lutego.

Cennik zawodów PKO Grand Prix Gdyni

Po 14 lutego pakiety startowe Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim będzie można odebrać w biurze zawodów w Centrum Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 8):

– 15 lutego (piątek) w godzinach 15:00-20:00;

– 16 lutego (sobota) w godzinach 8:00-20:00.

Odbiór numerów startowych do biegów młodzieżowych i marszu nordic walking będzie możliwy w sobotę od godziny 8:00 do 30 minut przed danym startem.