Poznaj pacemakerów Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim

Poznajcie ludzi, którzy pomogą dobiec na metę Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim w wymarzonym czasie Zapoznajcie się z ich sylwetkami i sprawdźcie, co mają Wam do przekazania przed startem!

Pacemakerzy Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim 2019 i czas, na który pobiegną:

39:59

 

Kamil Jeremicz

Biegam od czterech lat. Kilkunastokrotnie występowałem w roli pacemakera na 1:30 w półmaratonie i 40 minut na „dyszkę”. Poznacie mnie po króliczych uszach i szerokim uśmiechu. Ze mną nie dacie ponieść się adrenalinie na pierwszych metrach i pokonacie cały bieg równym tempem.

44:59

Michał Kowalczyk

Witam  serdecznie! Kolejny rok mam zaszczyt prowadzić grupę w Grand Prix Gdynia. Biegam ponad pięciu lat, a moje ulubione ścieżki biegowe znajdują się w Gdyni, więc postaram się po raz kolejny spełnić wasze oczekiwania i stawić się na mecie poniżej 45 minut. Od kibiców, jak co roku, oczekujemy głośnego dopingu. Moje rekordy życiowe to: 19:48 na 5 km podczas Biegu św. Dominika w Gdańsku, 40:40 na 10 km podczas GPX Gdynia, półmaraton 1:34:00 – Nocna Ściema, oraz maraton 3:29:00 na Orlen Warsaw Maratonie.

 

Artur Michalski

Biegacz z zmiłowania. Biegać zacząłem w 2006 roku, żeby utrzymać kondycję oraz w celu walki z nadwagą. I tak – z dnia na dzień – coraz bardziej  wkręcałem się w bieganie . W 2011 zacząłem startować w biegach ulicznych. Wziąłem udział w ponad 100 biegach na różnych dystansach od trzech km do maratonu. Wyniki życiowe jaki do te jej pory udało mi się wybiegać: maraton 3:12:15, półmaraton: 1:27:53, 10 km: 39:10,  5 mil: 35:10, 5 km: 19:36. W całym GPX Gdyni 2017 roku miałem zaszczyt i przyjemność prowadzić jako „pejsmejker” grupę na 45 minut i razem z kolega wywiązaliśmy się z tego zadania dobrze. W tym roku także zapraszamy na start z naszej strefy i postaramy się jak również damy z siebie wszystko abyście dzięki nam osiągnęli wymarzone życiówki.

49:59

  Daniel Penk

Mieszkam w Gdańsku. Na co dzień jestem specjalistą od sieci komputerowych. Natomiast po pracy jestem pasjonatem turystyki biegowej, członkiem grup biegowych Bornholm Runners i Biegaj z Głową. Biegam od dwóch lat i wierzę, że to co w bieganiu najlepsze jeszcze przede mną. Fascynuje mnie Dania. Uwielbiam podróże, które łączę z rekreacyjnym bieganiem. Najlepsze wyniki: PZU Maraton Warszawski 03:09:25, Półmaraton Gdańsk 01:28:11, 10 km 00:37:41 na IX Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka.

Rafał Dadej

Ze sportem jestem związany niemal całe życie. Wcześniej czynnie uprawiałem kolarstwo górskie. Kilka lat temu zacząłem biegać, przygotowując się do charytatywnego marszu wzdłuż brzegu Bałtyku – Piaskiem w raka. Od tej pory startuję w biegach ulicznych na dystansach od 10km do maratonu, a także w ultramaratonach, maratonach rolkarskich i biegach OCR.  Ostatnio sentyment do kolarstwa

54:59

 

Marek Hudzik

Wszystko zaczęło się od Biegu Urodzinowego Gdyni w 2012 roku. I tak, biegam już siódmy sezon: w poniedziałki z BBL, a w soboty na bulwarze biorę udział w Parkrun’ie – na liczniku już ponad 220 startów. Wystąpiłem też w kilkunastu półmaratonach (PB 01:40:59 ) i biegach na 10km (PB 46:37). Oczywiście, i maraton się trafił. Jako oficjalny pacemaker maratonu debiutowałem w Gdańsku w 2016 r., a na 10 km podczas Grand Prix Gdyni 2017.

  Małgorzata Masłowska

Biegam amatorsko od 2010 roku i od początku mojej przygody należę do grupy „biegamyrazem.pl” . Moimi pierwszymi zawodami był Bieg Niepodległości organizowany w ramach GPX Gdyni. Na swoim koncie mam liczne starty w zawodach biegowych (9 maratonów, około 20 półmaratonów oraz 50 innych biegów), rowerowych (maratony szosowe 225 km, 120 km) oraz w imprezach triatlonowych (5 razy ukończyłam triatlon na dystansie ½ IM oraz kilka krótszych).  Najlepszy wynik na 10 km (47:18) uzyskałam w 2014 roku w Biegu Urodzinowym w Gdyni, w półmaratonie 1:49:15 podczas II Półmaratonu Grudziądz – Rulewo.  Najlepszy czas w maratonie (4:02:06) osiągnęłam podczas trzeciej edycji OWM w 2015 r. Obecnie moim sportowym celem jest zabawa, radość z uczestnictwa w imprezach sportowych  oraz  pozostanie w dobrej kondycji fizycznej. Jako pacemaker występowałam kilka razy m.in. podczas PZU Maratonu Gdańskiego oraz GPX Gdyni w  2017 r. Mam nadzieję służyć pomocą wszystkim, którzy zdecydują się biec w moim towarzystwie przez 55 minut. Zapraszam do wspólnego biegu.

59:59

 

Paweł Marcinko

Cześć, mam na imię Paweł i będę Waszym „zającem” na Biegu Urodzinowym Moja przygoda z bieganiem zaczęła się sześć lat temu, kiedy w domu pojawił się pies. Wymagał on czegoś więcej, niż zwykłych spacerów po osiedlu. I tak się zaczęło… Treningi biegowe, starty w dogtrekkingach, czyli biegach na orientację z psem, w biegach ulicznych i przełajowych. I tak do dzisiaj. Od kilku lat wielką satysfakcję i przyjemność sprawia mi prowadzenie grup jako pacemaker. Miałem okazję „dowieźć” do mety uczestników trójmiejskich biegów na 10 kilometrów, półmaratonów oraz uczestniczki Biegu Kobiet.  Biegnąc ze mną macie pewność, że na mecie stawicie się po 59 minutach 59 sekundach lub szybciej. Inna opcja nie wchodzi w grę! Na trasie będziemy Was z pozostałymi zającami  motywować, wspierać, zabawiać rozmową, po to, aby trudy biegu były dla Was nieodczuwalne.  Zapraszam wszystkich chętnych do grupy 60. Trenujcie, nastawiajcie się pozytywnie, a wszystko będzie dobrze!

 

Marcin Wojtowicz

Cieszę się, że ponownie będę mógł prowadzić chętnych podczas Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim. Od zawsze jestem blisko związany ze sportem: kiedyś sędzia piłkarski, a obecnie biegacz amator. Mój rekord życiowy na 10 km wynosi mniej niż 40 minut, natomiast, jeśli chodzi o maraton,  to mogę pochwalić się czasem  3:12:14, który uzyskałem w Łodzi.