O północy koniec zapisów internetowych na Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim

To już ostatnie chwile zapisów internetowych do Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim. Macie czas do poniedziałku, do godziny 23:59. Pamiętajcie, że kupując pakiet startowy w sieci oszczędzacie nie tylko czas, ale i pieniądze! 

Gdy wybije godzina „0” nie będzie już odwrotu. Tylko do 4 lutego możecie zakupić tańszy pakiet startowy na bieg główny oraz marsz nordic, a także zamówić jego dostawę. Odliczanie końcowe uznajemy za rozpoczęte!

Przypominamy, że szczęśliwi posiadacze Karty Mieszkańca za występ w Biegu Urodzinowym z PKO Bankiem Polskim zapłacą symboliczną „złotówkę”, podobnie jak uczestnicy biegów młodzieżowych. Osoby nieposiadające Karty muszą pamiętać, że występ w Biegu Głównym kosztuje 30 zł, a marszu nordic walking – 20 zł.

Kliknij i przejdź na stronę profilu zawodnika

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim, już tradycyjnie, zainauguruje zmagania cyklu Grand Prix Gdyni. 16 i 17 lutego uczestnicy celebrować będą 93. rocznicę powstania miasta z morza i marzeń tak, jak lubią najbardziej – na sportowo. Pierwszy dzień zarezerwowany będzie dla najmłodszych gdynian oraz „patyczaków”. W niedzielę na trasę biegu na 10 kilometrów wybiegną zawodnicy powyżej 16. roku życia.

Po raz pierwszy w historii biuro zawodów zlokalizowane będzie w Centrum Handlowym „Riviera”, w którym wzorem zeszłego roku, stanie stoisko biegowe, gdzie również prowadzone będą zapisy. Koszt zapisów jest jednak wyższy niż w przypadku rejestracji on-line. Z wydatkiem rzędu 60 zł muszą liczyć się uczestnicy Biegu Głównego, a 40 zł zapłacą miłośnicy nordic walking.

Stanowisko zlokalizowane na parterze, tuż obok fontanny, funkcjonować będzie od wtorku, 5 lutego, w godzinach otwarcia galerii od 10 do 21 (z wyłączeniem niedziel niehandlowych) aż do 14 lutego.