Nagroda główna PKO Grand Prix Gdyni 2017 wręczona

Mniej więcej rok temu postanowił, że wystartuje we wszystkich biegach PKO Grand Prix Gdyni 2017. W kolejnych miesiącach cel zrealizował, stworzył mema, a kilka dni temu odebrał nagrodę główną ufundowaną przez Opel Serwis Haller. Tegoroczny maturzysta Łukasz Kreft, dzięki bieganiu, odjechał Oplem ADAM #YOURSELF.

 

W konkursie, którego nagrodę ufundował partner sieciowy Opel Poland Serwis Haller mogli wziąć udział wszyscy zawodnicy, którzy ukończyli minimum trzy z czterech biegów oraz przesłali pracę konkursową. Specjalnie powołana komisja za najlepszą uznała tę przygotowaną przez Łukasza z Elbląga, jednego z ponad 20 tysięcy uczestników PKO Grand Prix Gdyni 2017.

Akurat zdałem egzamin na prawo jazdy, więc wszystko idealnie się zbiegło w czasie. Po nagrodę przyjechałem prosto ze studniówki  – przyznał uśmiechnięty zwycięzca. – Sportowym zacięciem zaraził mnie tata, który bardzo lubi gdyńskie biegi. Startujemy w nich razem – dodał.

Przekazanie nagrody odbyło się w gdyńskim salonie Serwis Haller. Wzięli w nim udział: dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk oraz Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Od wielu lat wspieramy rozmaite aktywności kulturalne i sportowe, jednak po raz pierwszy w historii Serwis Haller zaangażowaliśmy się w cykl biegów z serii PKO Grand Prix Gdyni i ufundowaliśmy nagrodę główną w postaci nowego Opla. Cieszymy się, że wspólnie z Gdyńskim Centrum Sportu i miastem Gdynia które jest kolebką naszej firmy, zrealizowaliśmy tak duże wydarzenie – powiedział dr Józef Haller.

Nagrodą Główną w PKO Grand Prix Gdyni był Opel ADAM w limitowanej wersji #YOURSELF. Samochód został wyposażony w szary dach w odcieniu „Shades of Grey”, natomiast pozostała część nadwozia uzyskała barwę czerwoną RED’N’ROLL.  Auto posiada benzynowy silnik o pojemność 1398 cm3 i mocy 87KM. Zwycięski Opel otrzymał felgi aluminiowe 16″ Triple Cross Titan, pakiet dekoracyjny skórzany Red’n’Roll, graficzny wyświetlacz oraz elementy ozdobne w kolorze czerwonym.

Marek Łucyk: – Jak widać, opłaca się biegać w Gdyni! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji PKO Grand Prix Gdyni, zapisy trwają. Już za miesiąc widzimy się na starcie Biegu Urodzinowego.

Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim odbędzie się 17 i 18 lutego. Zapisy do największego cyklu biegów ulicznych na Pomorzu wystartowały 11 stycznia, punktualnie o godzinie 11:01. Rejestracja odbywa się poprzez profil zawodnika na stronie internetowej gpx.gdyniasport.pl.

 Zdjęcie z obrad komisji konkursowej wybierającej najlepsze prace

 

O Serwis Haller

Serwis Haller to najstarszy Dealer Opla w Polsce.

Firma rozpoczęła swoją działalność blisko 40 lat temu, w 1976 roku, a już w 1978 roku otrzymała pierwszą w Polsce autoryzację Adam Opel AG.

W 1983 roku powstała nowa, większa siedziba w Gdyni przy ulicy Narutowicza,  a jej rozbudowa w 1989 roku i kolejne inwestycje zaowocowały podpisaniem w 1991 roku przez Serwis Haller pierwszej w Polsce umowy dealerskiej z General Motors Poland.

Obecnie Serwis Haller to Dystrybutor i/lub Autoryzowany Serwis marek Opel (1978), Chevrolet (2004), Cadillac i Corvette (2006). Serwis Haller również aktywnie działa w sprzedaży samochodów używanych, będąc pierwszym w Polsce Północnej partnerem programu Opel Gwarantowane Samochody Używane.

 W 2005 firma otrzymała prestiżową nagrodę Dystrybutora Roku, przyznawaną przez General Motors od 1999 roku. W 2006 roku odznaczona prestiżowym tytułem Dystrybutora Leaders Clubu, zajmując pierwsze miejsce w rankingu Partnerów GMAC Banku.

W 2010 roku Serwis Haller rozszerzył obszar działalności poprzez akwizycję punktu dealerskiego w Elblągu.

W 2015 roku zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim badaniu salonów samochodowych wszystkich marek przeprowadzonym przez tygodnik Auto Świat.

Serwis Haller posiada trzy siedziby – w Gdańsku, Gdyni i Elblągu.

 W 2016 roku Serwis Haller otworzył zmodernizowany obiekt w Gdyni, w całości poświęcony marce Opel w kategorii salonu i serwisu, oraz z wieloma udogodnieniami dla obecnych i przyszłych Klientów.

Więcej informacji na tematy zawarte w informacji prasowej można znaleźć na stronie internetowej: www.serwishaller.pl.