Kup oficjalną koszulkę cyklu. 50% rabatu w New Balance już po starcie

Partnerem sportowym cyklu PKO Grand Prix Gdyni 2017 jest firma New Balance. Współpraca wiążę się z wymiernymi korzyściami dla zawodników PKO Grand Prix Gdyni!

Dedykowana koszulka

Przez cały czas trwania cyklu zawodnicy startujący w Gdyni będą mieli możliwość zakupu unikatowej koszulki, zaprojektowanej przez New Balance specjalnie dla gdyńskich zawodów. Można ją kupić będzie poprzez baner w profilu zawodnika oraz bezpośrenio na stronie sklepu www.nbsklep.pl. Techniczną koszulkę biegową można nabyć w specjalnej cenie 59 zł brutto. Jest ona wykonana w wersji męskiej i damskiej.

NBkoszulka01logo

koszulka męska new balance koszulka damska new balance

Cały asortyment z linii SPORT z rabatem 50% przez cały rok!

Sport, także w wydaniu amatorskim, wymaga profesjonalnego sprzętu. Jego cena nierzadko jest trudno osiągalna dla przeciętnego biegacza. Dlatego też wraz z Partnerem sportowym postanowiliśmy zaoferować każdemu zawodnikowi możliwość nabycia  wszystkich produktów New Balance z linii SPORT (bieganie, piłka nożna, tenis) z 50% upustem! Zawodnicy, którzy zarejestrowali się na cały cykl PKO Grand Prix Gdyni, opłacili swój start i pobiegną w zawodach, otrzymają specjalny kod widoczny w profilu zawodnika, który umożliwi okazyjny zakup. Co istotne, rabat dostępny jest przez cały czas trwania cyklu na nieograniczoną liczbę zakupów!

Ze Stanów do Polski

Korzenie marki sięgają 1906 roku, kiedy to w Bostonie w stanie Massachusetts amerykańskie przedsiębiorstwo rozpoczynało swą działalność. Dziś firma New Balance jest jednym z największych na świecie producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych.

Ciąg dalszy nastąpi

To nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowaliśmy dla Was w kooperacji z New Balance. O wszystkich szczegółach informować będziemy na bieżąco, ale już teraz możemy wam obiecać, że tegoroczny cykl kipiał będzie od pozytywnych zmian i ciekawych profitów, które związane są z uczestnictwem w cyklu.