Konkurs #ADAMYOURSELF z Opel Serwis Haller

SH GPX Zosia Hordynska4 Opel AdamBiegać warto nie tylko dla zdrowia i satysfakcji, ale również dla nagród. Uczestnicy cyklu PKO Grand Prix Gdyni 2017 stoją przed szansą wygrania nowoczesnego samochodu osobowego marki Opel ADAM. To nagroda ufundowana przez Opel Serwis Haller, który od tego roku wspiera gdyński cykl biegowy.

Nagrodę może zdobyć każdy pełnoletni uczestnik zawodów, niezależnie od osiągniętego wyniku. Wystarczy, że ukończy co najmniej trzy z czterech biegów cyklu i wykona zadanie konkursowe. Wyraź siebie i stwórz autorskiego mema, a więc grafikę lub zdjęcie opatrzone tekstem, o tematyce biegowej.

Dopuszczalne formaty przesłanego pliku to JPEG, PNG, GIF o wymiarach nie mniejszych nić 800 x 600 pikseli i rozmiarze pliku nie większym niż 5 MB. Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo do wysłania wyłącznie jednego mema (zgłoszenie równoznaczne jest z oświadczeniem, że uczestnik konkursu jest autorem mema oraz posiada wszelkie prawa autorskie do jego wykorzystywania).

Zgłoszenia będzie można wysyłać poprzez formularz udostępniony w Profilu Zawodnika. Laureat zostanie wyłoniony przez komisję konkursową, w skład której wejdą przedstawiciele Opel Serwis Haller i Gdyńskiego Centrum Sportu. Pełen regulamin konkursu „#ADAMYOURSELF z Opel Serwis Haller” dostępny jest na stronie gpx.gdyniasport.pl.

REGULAMIN