Daj się złapać…na fotografii

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom uczestników cyklu Grand Prix Gdyni. Przy okazji jego najbliższej odsłony, startujący w biegu głównym będą mieli możliwość zakupu zdjęć wykonanych przez profesjonalistów. Wszystko dzięki współpracy z firmą, która 13 maja zapewni obsługę fotograficzną na Biegu Europejskim z PKO Bankiem Polskim. 

FotoMaraton.pl to pierwszy polski serwis fotograficzny dla uczestników masowych imprez sportowych. Jego zadaniem jest dostarczanie zdjęć, umożliwiając ich łatwe wyszukiwanie po numerze startowym lub nazwisku.

Specjalnie dla uczestników Biegu Europejskiego z PKO Bankiem Polskim, fotografowie będą znajdowali się w kilku punktach na trasie oraz mecie. Już kilka dni po biegu, zdjęcia będzie można znaleźć na stronie www.fotomaraton.pl.

Za cenę 29 złotych uczestnik będzie mógł zamówić SuperPakiet, czyli zestaw wszystkich zdjęć jednego numeru startowego oraz certyfikat z wybraną fotografią oraz czasem, w jakim uporał się z dystansem 10 kilometrów. Ci, którym w zupełności wystarczy jedna pamiątkowa „fotka” (plus certyfikat) zapłacą jedynie 12 zł.

Każdy, kto pozostawi na podstronie dedykowanej gdyńskiej imprezie adres e-mail otrzyma powiadomienie, jak tylko zdjęcia będą dostępne oraz kod rabatowy -10%. Zapisanie się nie zobowiązuje do zakupu pakietu. Kod rabatowy będzie ważny do 20 maja.

Tradycyjnie, zdjęcia z wydarzenia znajdziecie także na naszych stronach oraz mediach społecznościowych.