Ciepło w domu, gorąco na trasie!

OPEC kibice na Biegu Europejskim (7.05.2017) 01

Podczas Biegu Europejskiego z PKO Bankiem Polskim mogliście doświadczyć gorącego dopingu pracowników OPEC, którzy swój punkt kibicowania mieli w okolicy dworca Wzgórze św. Maksymiliana SKM! 

Było gorąco! Dla zawodników śpiewała Karolina Polanowska. Pracownicy OPEC rozdawali także gadżety dla najmłodszych kibiców, a tych nieco starszych wciągali do żywiołowego wspierania zawodników. DZIĘKUJEMY WAM!

OPEC to przedsiębiorstwo doskonale znane mieszkańcom Gdyni, Rumi, Wejherowa czy Kosakowa . Z ciepłem kojarzy się już 55 lat. Od paru lat dzięki swoim aktywnym pracownikom widoczne jest na większości imprez sportowych. Prawie na wszystkich zawodach biegowych można ujrzeć żółte koszulki z charakterystycznym logo w kształcie koniczynki. Załoga przedsiębiorstwa tworzy również drużyny nordic walking, siatkówki, piłki nożnej oraz kolarstwa górskiego. Zgranie pracowników w pracy przekłada się na to, że ciepło dostarczane jest do naszych domów bezpiecznie i niezawodnie. Zgranie to również przekłada się na doskonałą współpracę na boiskach, ulicach, terenach leśnych, wszędzie tam gdzie startują zawodnicy OPEC. Jeżeli widzicie gdzieś grupę ludzi biegnących, jadących na rowerach lub grających w piłkę w żółtych koszulkach z logo OPEC przyłączcie się lub spytajcie o terminy treningów.

Zapraszamy do kibicowania na trasie biegów z cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Aby stać się uczestnikiem sportowego święta Gdyni nie musisz startować w biegu czy marszu.

Zbierz grupę znajomych, wybierz się na spacer wzdłuż trasy zawodów i wesprzyj rywalizujących sportowców! Na pewno wśród startujących osób odnajdziesz swoich znajomych lub rodzinę.

Firmy komercyjne pragnące stworzenie swojego punktu na trasie prosimy o kontakt mailowy pod adresem: gpx@gdyniasport.pl.