Wpadnij do Riviery. Wystartowało biegowe stoisko

Do biegowych urodzin Gdyni pozostały jeszcze niespełna dwa tygodnie, dlatego, podobnie jak w zeszłym roku, uruchomiliśmy stanowisko PKO Grand Prix Gdyni zlokalizowane w centrum handlowym Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 2).

W bardzo prosty sposób możecie połączyć przyjemne z pożytecznym: wybrać się na zakupy i odebrać pakiet, który uprawni Was do startu w Biegu Urodzinowym z PKO Bankiem Polskim. Wystarczy, że odwiedzicie zlokalizowane przy fontannie stoisko PKO Grand Prix Gdyni. Będziemy tam do 14 lutego (czwartek), w godzinach pracy Centrum Riviera (poniedziałek-sobota 10:00-21:00, wyłączając niedzielę niehandlowe).

Na stoisku dostępne są pakiety na bieg główny (60 złotych) oraz na marsz nordic walking (40 złotych). Ważna zasada: w Centrum Riviera można zakupić pakiet i od razu zabrać go do domu, nie można natomiast odebrać pakietu zamówionego drogą elektroniczną.

Po 14 lutego pakiety startowe Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim będzie można odebrać w biurze zawodów w Centrum Handlowym Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 8):

– 15 lutego (piątek) w godzinach 15:00-20:00;

– 16 lutego (sobota) w godzinach 8:00-20:00.

Odbiór numerów startowych do biegów młodzieżowych i marszu nordic walking będzie możliwy w sobotę od godziny 8:00 do 30 minut przed danym startem.

Przypominamy, że internetowa rejestracja na PKO Grand Prix Gdyni 2019 odbywa się poprzez profil zawodnika, który można znaleźć na stronie grandprixgdyni.pl.