Bezpłatne treningi biegowe przygotowujące do zawodów

Treningi ze sklepem Biegacza

Wraz z gdyńskim Sklepem Biegacza zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych treningach biegowych, których celem jest przygotowanie do ostatniego startu w ramach PKO Grand Prix Gdyni.

Spotkania odbywają się od 21 września w każdy czwartek o godzinie 19:00 i potrwają do 9 listopada 2017 roku. Punktem zbornym będzie Sklep Biegacza (ul Świętojańska 104a). Każdy uczestnik otrzyma możliwość przebrania się i pozostawienia rzeczy na czas treningu w sklepie. Spotkania poprowadzi Robert Sadowski, uczestnik Mistrzostw Świata w biegach górskich, członek kadry narodowej, który swój rekord życiowy na 10 km (30′ 57″) osiągnął na Biegu Urodzinowym w Gdyni.

Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim tradycyjnie wieńczy największy cykl biegów ulicznych w północnej Polsce. Rejestracja trwa do 30 października do godz. 23.59. Warto jednak zapisać się szybciej. Po 23 października koszt udziału w zawodach rośnie bowiem o 10 zł. Wszyscy uczestnicy rywalizacji otrzymają w pakietach białe i czerwone koszulki, dzięki którym utworzona zostanie gigantyczna, żywa flaga złożona z biegaczy.

Plakat Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim 2017