Bezpłatne badania dla uczestników w COMS

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej przygotował specjalną ofertę dla uczestników Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim. W czwartek, 27 czerwca, w godzinach od 16:30 do 20:00 w placówce przy ul. Olimpijskiej 5/9 będzie można wykonać:  

Konsultacje ortopedyczną – zawodnicy zmagający się z przeciążeniami i kontuzjami będą mogli uzyskać poradę lekarza ortopedy, prosimy o przyniesienie posiadanych już wyników badań.

Próbę wysiłkową – analiza zostanie przeprowadzona testem, który nie obciąży zdolności wysiłkowych startujących a wskaże bieżący stan adaptacji na wysiłek fizyczny.

Analizę składu ciała IN BODY – badanie wykaże szczegółowo skład ciała z wyznaczeniem podstawową przemianę materii (BMR) niezbędnej do określenia dziennego zapotrzebowania energetycznego. To podstawa regularnego monitoringu składu ciała.

Konsultacje z pomiarem ciśnienia, badaniem EKG i glukozy oraz oceną nawodnienia  badania EKG to krótki i prosty test dający możliwość stwierdzenia nieprawidłowości związanych z pracą mięśnia sercowego, przede wszystkim zaburzeniami jego rytmu. Trenuj i biegaj na wysokich obciążeniach i bądź spokojny o swoje serce.

Na badania nie obowiązują wcześniejsze zapisy, do każdego gabinetu obowiązuje oddzielna kolejka.