„Bałtyk” biegnie z nami

Po raz kolejny „biegnie” z nami Fabryka Czekolady „Bałtyk”. W biurze zawodów oraz na lotnisku będą słodkie degustacje, a najmłodsi zawodnicy otrzymają od firmy karmelki z witaminami „Dulio Vita”.

Fabryka Czekolady „Bałtyk” jest w gronie sponsorów cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Na Bieg Europejski firma przygotuje swoje stoisko w biurze zawodów, na którym będziecie mogli wyposażyć się zarówno w batony energetyczne i czekolady proteinowe „Bossman”, „Orzechy Bałtyckie”, karmelki „Dulio” z magnezem i witaminami, a także czekolady gorzkie i oczywiście kultowe „Malajskie – czyli słynne czekolady mleczne z wiórkami kokosowymi. Oczywiście czekają na Was degustacje! Stoisko będzie czynne w godzinach otwarcia biura zawodów – od piątku do soboty w hali lekkoatletycznej GCS (Olimpijska 5) oraz w dniu biegu – w niedzielę, 12 maja, na lotnisku w Gdyni Babich Dołach.

„Bałtyk” jest bardzo dobrze znany w środowisku biegowym ponieważ produkuje wiele produktów dla osób aktywnie spędzających czas, w tym oczywiście dla biegaczy. Batony energetyczne „Bossman” składające się z naturalnych składników dodają sił i energii. Czekolady proteinowe „Bossman” tworzone na bazie gorzkiej czekolady pomagają w regeneracji zmęczonych mięśni. Karmelki „Dulio Vita” dostarczają witamin A, C i E wzmacniających odporność organizmu, a uwielbiane przez biegaczy „Orzechy Bałtyckie” pomagają szybko i ze smakiem uzupełnić spalane kalorie.

Pamiętajcie, że jeśli nie zdążycie na stoisko „Bałtyku”, to możecie także skorzystać z oferty sklepu internetowego na  www.bossman.zpcbaltyk.pl