#AkcjaRegeneracja od Bałtyku

Proteiny i witaminy są niezbędne, aby zregenerować organizm po wysiłku, a tym bardziej pod koniec intensywnego sezonu. Pomoże Wam w tym nasz partner – Fabryka Czekolady „Bałtyk”, która dostarczy na bieg swoje czekolady wysokobiałkowe „Bossman”, karmelki owocowe z witaminami „Dulio Vita” i wiele innych pyszności, które zdążyliście już pokochać podczas wcześniejszych biegów.   

Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim wieńczy cały tegoroczny cykl PKO Grand Prix Gdyni. Dlatego, na podsumowanie sezonu biegowego „Bałtyk” przygotował niespodziankę pt. #AkcjaRegeneracja , a w związku z nią specjalną, obniżoną o ponad 42% cenę czekolad proteinowych „Bossman”. Są one tworzone na bazie gorzkiej czekolady bez dodatku cukru. W każdej kostce jest aż 21% wysokiej jakości białka, które pomaga w regeneracji zmęczonych mięśni.

Czekolady te znajdziecie na stoisku firmy w biurze zawodów w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu, tam gdzie będziecie odbierać pakiety (9-10 listopada) oraz w dniu Biegu Niepodległości, 11 listopada, w namiocie na skwerze Kościuszki w Gdyni.

#AkcjaRegeneracja czeka na Was także w sklepie internetowym www.bossman.zpcbaltyk.pl UWAGA! Nie dość, że cena będzie obniżona, to w dodatku robiąc zakupy online i wpisując kod GPX (okienko Apply Coupon) nie ponosicie kosztów przesyłki. Kod jest ważny do 30 listopada.

Ale to nie wszystko! Na uczestników biegu głównego, na trasie, czeka bufet z czekoladami proteinowymi „Bossman”. Dla najmłodszych zawodników „Bałtyk” przygotował natomiast karmelki owocowe „Dulio Vita” z witaminami A, C i E wspierającymi odporność organizmu podczas wysiłku i jesiennej słoty. Karmelki będą wydawane rodzicom podczas obioru dziecięcych pakietów startowych.

„Bałtyk” to najsłynniejsza na Pomorzu fabryka czekolady, której historia sięga 1923 roku i nierozerwalnie wiąże się z Gdańskiem. Czekolady, cukierki, pralinki, lizaki, bombonierki, drażetki czy orzeszki – to wszystko powstaje w rodzimych, polskich zakładach „Bałtyku” w Gdańsku i we Włocławku (100% polskiego kapitału). „Bałtyk” tworzy słodycze zarówno według tradycyjnych, wieloletnich receptur, jak i zaskakuje swoich sympatyków nowatorskimi pomysłami na zupełnie nowe produkty.