15 zł rabatu w Centrum Masażu Manipura

manipura-twoje-centrum-masażu - 15złMyślisz „Masaż Gdynia” – mówisz Manipura. To właśnie to centrum masażu z Gdyni zostało partnerem cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Wszyscy zawodnicy okazując numer startowy, otrzymają 15 zł zniżki na usługi w centrum masażu.

Gabinet Masażu Manipura to wyjątkowe miejsce w Gdyni, w którym w atmosferze ciszy, relaksu można znaleźć czas wyłącznie dla siebie i rozkoszować się przyjemnościami płynącymi z oferowanych zabiegów na ciało. W ofercie centrum znajduje się szeroki wachlarz usług, które korzystnie wpłyną na poprawę zdrowia, polepszenie samopoczucia oraz utrzymają w dobrej kondycji psychiczno-fizycznej przez długi okres czasu. Można do nich zaliczyć także zabiegi bioenergoterapii oraz Reiki.

Oferta centrum obejmuje masaże klasyczne, lecznicze, sportowe, izometryczne, drenaż limfatyczny, które poprawiają stan zdrowia, masaże relaksacyjne, pozwalają na całkowite odprężenie, które utrzymuje się przez długi okres czasu oraz zabiegi bioenergoterapi, reiki,  techniki te są idealnym sposobem na problemy nerwowe, różnego typu nerwice lękowe, depresje, stres. A do tego wyłącznie naturalne, najwyższej jakości oleje i preparaty nie zawierające sztucznych związków chemicznych.

Gabinet jest fundatorem nagród w postaci voucherów, które zostaną przekazane zawodnikom wybranych kategorii.